Rekrutacja na szkolenie z zakresu organizacji gier terenowych, questów i spacerów multimedialnych w pracy z młodzieżą.

Termin: 12-13 październik 2020 r.

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Belżycach

➡ Dla kogo?
Dla wszystkich, którzy na co dzień pracują z młodzieżą i chcą się nauczyć jak tworzyć i wykorzystywać ciekawe gry terenowe, questy i spacery multimedialne w pracy z młodzieżą. PREFERUJEMY zespoły 2-osobowe (wyjątkowo akceptujemy udział jednej osoby).

➡ Dlaczego warto?
Gry terenowe, questy to obecnie jedne z najbardziej popularnych form edukacji. Jak pokazują badania młodzież jest dużo bardziej otwarta na wiedzę przekazywaną za pomocą tych narzędzi.
Podczas szkolenia będzie możliwość pozyskania do 2 tys. zł na realizację swojego pomysłu na organizację działania dla młodzieży.
Nauczysz się jak stworzyć projekt oparty na grach terenowych, questach i jak pozyskać na niego pieniądze np. z programu Równać Szanse (dotacje do 8,5 tys. zł oraz do 40 tys. zł)
Wzbogacisz swój warsztat pracy z młodzieżą, nauczysz się jak ciekawej promować swoją miejscowość, region.

➡ Organizator:
Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej, ul. Ośrednia 17, 21-450 Stoczek Łukowski,
e-mail: iks.ngo@gmail.com, tel. 503 028 322

➡ Sponsor:
Program “Równać Szanse” finansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży

➡ Prowadzący:

  • Karolina Walecka -na co dzień pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Poza szkoleniami z gier terenowych, questów prowadzi również szkolenia z programowania, robotyki i kodowania. Koordynator projektów Równać Szanse.
  • Łukasz Szczepańczyk – od 9 lat zawodowo zajmuje się prowadzeniem szkoleń z gier terenowych, questów, spacerów multimedialnych. Inne tematy szkoleń to tworzenie projektów młodzieżowych, robotyka, programowanie, a także montaż filmów wideo. Wieloletni partner programu Równać Szanse.

Program warsztatów: https://drive.google.com/file/d/1V3IMUUXaulD8gNkbE-B56JN9o0Das2hN/view?usp=sharing

Link do formularza rekrutacyjnego: https://forms.gle/qrv7tRgTkUsrd4Cb9

Post Author: admin